3 יעדים שחייב לבקר בסרי לנקה: קאנדי, סיגירייה ודמבולה

3 יעדים שחייב לבקר בסרי לנקה: קאנדי, סיגירייה ודמבולההסתיו מגיע והוא כבר מתחיל להתקרר במדינות רבות, בוקר ואוויר בערב הוא הרבה יותר טרי, הרוחות הם הרבה יותר קריר ואנחנו כבר מתחילים להפסיד בקיץ האחרון. במקרים כאלה, אנשים רבים מיד מתחילים לחפש מדינה זרה הרבה יותר חם כדי לבחור אחד מהם כיעד הנסיעה הבא שלהם לחופשה הקרובה ביותר טיולים מסביב לעולם הם יהיו. אבל אם החופשה שלך עומד להתחיל, אבל עדיין לא החלטת לאן ללכת? הפעם, נסיעות מציע לך לחשוב על סרי לנקה יחד עם מדריכי התיירות המקומיים הרבים שלנו, אשר יכולים בקלות לעזור לך לתכנן את המסע שלך סרי לנקה בדרכים היפות ביותר ומעניין. בדוק את הטורנירים שלך:

יום בקאנדי

סיור זה של 12 שעות מכוניות עם מדריך תיירותי פרטי מציע לכל האורחים הזרים במדינה הזדמנות מושלמת לראות את כל היעדים העיקריים של אתרי תיירות פופולריים מקומיים בארץ ולהקשיב סיפורים מעניינים, אשר אתה יראו את העיר קאנדי רק בדרך שאזרחים מקומיים יוכלו לעשות זאת. בקרו בבית היתומים הייחודי לפילים פינאוולה, גן התבלינים הציורי, מוזיאון פנינה והגן הבוטני המלכותי פרמאסיא, בקרו במקדש שרידי השיניים ובאתרים ייחודיים נוספים בסרי לנקה. ! אתה רק צריך לשאול

יום יומי בסיגירייה ודמבולה

הסיור הפרטי, יחד עם מדריך התיירים הפרטי של מטיילים, מאפשר לכל המטיילים הזרים לראות כמה מהאתרים היפים ביותר בסרי לנקה, הנכללים גם היום ברשימת המורשת העולמית של אונסק ו. הסיור בן 12 השעות כולל ביקור באטרקציות תיירותיות מקומיות פופולריות כגון מבצר סיגירייה רוק, מקדש מערת דמבולה וכדומה, ומציע גם את כל המטיילים האמיצים את ההזדמנות לקבל את אחת החוויות הנשכחות ביותר של מסע לעולם, יוצא לסיבוב! על גב הפיל אל תחמיצו את ההזדמנות לבקר באחד המטיילים הבלתי נשכחים בעולם כולו. חיים!