נגומבו לתיירים

נגומבו לתייריםאחרי חצי יום למדתי מספיק כדי. להבין סרי לנקה יש כמה אסים בשרוול. ועשינו האומץ לצלול לנו. מה שאנחנו יודעים לעשות טוב יותר: d הליכה לכל אותנו קריצות. מנגומבו יש אטרקציה אחת אבל גדול, רחב וכתום: חוף הים.
תיירות אפילו מדריכים על הסימנים לאינטרנט את המקום הזה עם משימה אחת, תוכלו להירגע על החוף. כמו הציבור, ראיתי רבים עם נוסטלגיה חתיכת היפית.
לא בחנו אפילו לא יכול כי כדי להגיע מספיק גבוה כדי להפוך 10 צעדים. האזור התיירותי של העיר מפותחת לאורך החוף, או שמישהו מהמלון ועל החוף, חציתי את הכביש. ואתה גם על החוף. ברגע שאתה מקבל שם ואתה יכול לא לא השמצות חול כתום וסירות מסורתי
היו זמנים כאשר הסירות  האלה שימשו באופן בלעדי על תעשיית הדיג, אך תפקידם העיקרי עכשיו זה להסתובב. . זה מספיק. בכדי להראות את העור הלבן על החוף (ולא כפי שאתה משתזף, כמו שאת עם אירופה 3 גווני לבן מאשר רוב ילידי ) מסביבך נחיל . כל אחד מגיע עם אלבום של אחרים לבנים מי שבחרו במשך זמן נהדר איתו ועם הסירה שלו ותראה כמה הם היו מאושרים. אני דחיתי את החוויה, בסופו של דבר אף פעם לא לבשתי אותה לתוך התרגול, אבל המילה כל התיירים מהתמונות שיש לחייך כל הדרך אל האוזניים.
אנחנו יכולים לא תודה רבה אז יצאנו לרכב ברחובות העיר.
אין שום דבר כדי למשוך ירח דבש בסרי לנקה את תשומת לבם של תיירים להוט על מקומות בלתי נראה, אך ניתן למצוא שרידי מבצר הפורטוגלים (אשר עכשיו בכלא, לא יכול לבקר), רבים של הכנסייה הקתולית הישן (פורטוגזית מיסיונרים כי הרוב המכריע של התושבים היו להמיר את דתם לנצרות), של מקדש בודהיסטי ישן, כמה מסגדים, מקדשים הינדיים, כמו גם מערכת של המחשבה ערוצי שנבנה על ידי. ניחשתם נכון כמובן הולנדית. דרך אגב, השפעות הולנדיות מצויים עם כמה בתים מקושטים.
מה האזור הזה חסר אבל מים כמו באגדות.
יונייטד הוא אפור, מעונן, מלא זרמים . זה חוקי עבור כמעט כל החצי הדרומי של החוף המערבי. כאן הוא זורם לתוך האוקיינוס 4 הנהרות החשובים ביותר של האי ב 20-30 ק מ אחת מהשנייה, לקרקעית הביא אותם עושים. את כל כך מעט מים מזמין עבור תיירים.
איך כל חיסרון לא מגיע ללא יתרון נוסף למי שרוצה ליהנות סיור דרך הטבע של נהרות אלה שסומנו על-ידי יערות המנגרובים צפופה, האיים מיושב על ידי ציפורים נדירות, הביקור בשיט.
עבור לנקות את המים ואת החיים מתחת למים אלא נגומבו השמאלי והליכה כמה עשרות קילומטרים מדרום או מצפון.
יש לנו אותו, אחרי עצירה חובה בעיר הבירה קולומבו.